Заборона на риболовлю в Чорному морі та Одеській області з 1 травня

Зміни

З 1 травня в Одеській області та Чорному морі введено заборону на вилов риби, з серйозними штрафами за порушення. Заборона триватиме до 15 червня.

Заборона на риболовлю в Чорному морі та Одеській області з 1 травня

Нерестова заборона на вилов риби

З 1 травня в Одеській області та Чорному морі почалася нерестова заборона на вилов риби, що має на меті захистити важливі види риб під час їх розмноження.

Ключові факти

  • Заборона діє до 15 червня
  • Штрафи за порушення можуть бути серйозними
  • Заборонено ловити піленгаса та бичка в Чорному морі

Терміни заборони

  1. До 15 червня - заборона на вилов риби у лиманах
  2. До 30 травня - заборонено вилов чорноморського калкана
  3. З травня по червень - нерест піленгаса

Порівняння штрафів за незаконний вилов

Вид рибиШтрафНорма
Чорноморський калкан2 686 гривень0 гривень
Піленгас1 853 гривні0 гривень
Бичок1 564 гривні0 гривень

Заклик до відповідальних рибалок

Держрибагентство закликає рибалок дотримуватись встановлених норм і повідомляти про будь-які порушення на гарячу лінію або через Telegram-бот.