Як працювати менше, а встигати набагато більше?

Ви виснажені, але досі ще не переробили всі справи? Вам не вистачає часу на відпочинок иа сім’ю, а кінця-краю роботі все одно не видно? Швидше за все, вам потрібна допомога в розстановці пріоритетів та умінні управляти власним часом.

Погодьтеся, є люди, які встигають набагато більше за вас: вони успішніші, багатші, щасливіші та продуктивніші. А ще здається, що їх енергія просто не вичерпується. Хочете так само? Ви можете багато чому навчитися або хоча б спробувати щось з рекомендацій, наведених в цій статті.

Тільки одне завдання в поточний момент часу

Хочете більше встигати й бути більш ефективними? Ставте пріоритети, а потім ні на що не відволікайтеся. Не намагайтеся робити 10, і навіть 3 справи одночасно. Це міф, який був складений якимись казкарями. Тільки невеликий відсоток людей здатний одночасно занурюватися в величезні масиви інформації й робити відразу кілька завдань. Ось для чого потрібні списки справ! Ви просто записуєте 5-6 справ на день, які потрібно завершити, і більше ні на що не відволікаєтеся.

Проблема в тому, що ми занадто перевантажені інформацією й завданнями, а тому схильні впадати в прокрастинацію. Якщо ви не зосереджені на одній справі, то через 15-20 хвилин можете виявити себе де-небудь в соціальних мережах або за переглядом чергового ролика на YouTube. Про яку продуктивності тут може йти мова?

Зосередьтеся повністю

Знаєте, чому люди ходять в спортзал? Щоб отримати результат, якого явно не досягнете в будинку. Ви навіть можете купувати тренажери й займатися по програмі навчальних відео, але якщо хочете гарантію результату, то доведеться йти в зал. Чим же таким особливим володіє абонемент в спортзал, чого немає у вас вдома? Відповідь на це питання проста – в спортзалі немає відволікаючих чинників.

Наприклад, ви ходите на групові заняття. Тренер каже що робити і ви просто робите. Удома ж у вас є рідні, кіт, телефон, діти тощо. Все це вас відволікає. Звичайно, ви можете “забити” на спортзал й лінуватися туди ходити, але якщо ви вже прийшли й потрапили в роздягальню, то у вас, практично, немає шансів провалити тренування. Хочете дієву пораду? Налаштуйтеся на роботу, вимкніть звук на телефоні, закрийте зайві вкладки в браузері й надіньте навушники, якщо потрібно. Працюйте та не відволікайтеся.

Зробіть це прямо зараз!

Дуже багато завдань в нашому житті не потребують того, щоб прописувати додатковий план їх здійснення. Ви можете забронювати номер в готелі за 7 хвилин, зателефонувати мамі за 5 хвилин, протерти пил на робочому столі за 1 хвилину і так далі. Іноді потрібно просто швидко щось зробити, а не відкладати на потім. Такий підхід дозволить вам не накопичувати справи, а швидко від них позбавлятися.

Завжди майте під рукою чіткий план виконання роботи

Коли у вас немає плану, ви не можете швидко приступити до виконання завдань. Завжди плануйте з вечора. План може починатися з того, у скільки ви встанете (для ранніх підйомів, наприклад, потрібно вчасно лягати), що будете робити вранці, а що залишите на обідній час. Записаний план на день економить час після пробудження, адже багатьом з нас складно зрозуміти, за що братися.

Ми приходимо в офіс, балакаємо з колегами, п’ємо каву та чай, гортаємо соціальні мережі й робимо замовлення в інтернет-магазинах. Ще якийсь час йде на мобілізацію ресурсів, і тільки потім ми приступаємо до роботи. Не дуже ефективно, чи не так? Проте, багато офісних співробітники саме так проводять свій робочий день. Відмовитися від подібного неефективного сценарію вам дозволить вміння писати плани з вечора.

Наведіть порядок у своєму житті

Багатьох з нас відволікають типові побутові проблеми. Мало кого надихають на продуктивний робочий день нерозібрані від мотлоху шафи, порожній холодильник, немита підлога й гора прання. Це особливо актуально для фрілансерів, у яких перед очима більшу частину дня маячать рідні стіни будинку. Виділіть час на те, щоб поліпшити свої житлові умови. Також обов’язково плануйте регулярні вилазки як мінімум 2 рази на тиждень. Це підтримає ваш робочий настрій, підвищить ефективність. Повірте, в чистій та затишній квартирі, за якою ви встигнете заскучати під час прогулянки, працюватиметься куди краще і швидше.

Психологи та коучі ефективності рекомендують вивчати техніки ефективності і хоча б намагатися використовувати їх на практиці. Вам підійде не все, але дещо може принести реально хороші плоди. А тому просто не лінуйтеся і робіть так, як написано.

Анг. версія translate-news.com

Відправте коментар на "Як працювати менше, а встигати набагато більше?"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.