Фактори особистісного зростання: 8 способів самомотивації

Внутрішній дисбаланс може стати серйозною проблемою на шляху до успіху. Посудіть самі, як можна йти вперед до своїх цілей, коли тіло і думки тобі непідвладні, немає ніякого бажання розвиватися і робити нові досягнення? Щоб налаштувати себе на перемогу і заново розпалити в душі вогонь пристрасті, пропонуємо випробувати 8 дієвих способів мотивації, які наведені нижче.

Топ-8 способів самомотивації для особистісного зростання

Дійте швидко

Як тільки вам в голову прийшла феноменальна ідея, знайте, це шанс назавжди змінити життя! Не давайте собі часу, щоб охолонути, подумати і набратися страхів. Не упускайте можливостей, які так швидкоплинні. Пам’ятайте, якщо в перші 3 дні після осяяння ви не відірветься від дивана, можете ставити на ідеї хрест, адже у всього є свій термін.

Тримайте в голові кінцеву мету

Не можна бути продуктивним і мотивованим, коли не знаєш, заради чого живеш, коли голова порожня і не має конкретних цілей. Що ви зараз робите, куди рухаєтесь, куди хочете потрапити? Щоб стимулювати активність, потрібно тримати в голові кінцевий результат, ідею, якої хочеться домогтися. Не живіть безцільно, знайдіть мрію і плавно до неї рухайтеся, коректуючи шлях і бажані дії.

Зніміть з себе обмеження

Досить жити в кайданах переконань-обмежень, які не дають можливості вільно дихати. Навіщо ви так чіпляєтеся за ілюзії і рамки, які заважають бути тим, ким ви є насправді, чого так сильно боїтеся? Пора зупинитися і подивитися на життя під новим кутом, розширити горизонти особистого досвіду і кругозору. Справжню подорож починається там, де захоплює дух від нових вражень!

Заведіть зошит успіхів

Ніщо так сильно не піднімає самооцінку і бажання творити, як прокручування в голові власних успіхів, а для цього радимо завести щоденник досягнень. Записуйте на аркушах паперу свої щоденні перемоги – похвали друзів або начальства, вдалі знайомства і поїздки, скинуті кілограми, придбані корисні звички. Коли відчуєте занепад сил і підступаючу до горла депресію, розкрийте зошит і читайте, заряд гарного настрою гарантовано повернеться.

Займайтеся улюбленою справою

Якщо вкладати всі сили в ненависну роботу, дуже скоро можна перегоріти і втратити смак до життя. Переможці йдуть іншим шляхом – вони перетворюють хобі у справу життя, яке дозволяє назавжди забути про рутину й деградацію. Займаючись улюбленою справою, та ще й на професійному рівні, ви кардинально міняєте себе і своє життя, творіть нове майбутнє, про яке не сміли навіть мріяти.

Спілкуйтеся з однодумцями

Оточіть себе людьми зі схожими життєвими прагненнями, які змогли б спонукати вас в моменти душевного занепаду або виписувати стусан під зад, коли ви проявляєте малодушність. Діліться з ними досвідом, будуйте грандіозні плани, делегуйте повноваження. Щоб дістатися до вершини, потрібно рівнятися на кращих! Скептики, скиглії або вічні жертви тягнуть на дно, так що фільтруйте коло спілкування.

Відпочивайте з розмахом

Якщо постійно вимагати від себе високих результатів і не давати мізкам перепочинку, ви перетворитеся на дохлу коняку. Відпочинок необхідний організму як перезавантаження, щоб відволіктися від повсякденних турбот, задати м’язам тонус і переключитися на інші області задоволень. У моменти розслаблення до людини приходять її кращі ідеї, а ще гарна “встряска” допомагає обнулитися і взятися за мету з новими силами і ентузіазмом.

Пам’ятайте, не буває все і відразу

Будь-яка мета вимагає певних витрат часу і ресурсів, потрібно вміти чекати. Тримайте мету в голові і рухайтеся не поспішаючи, намагаючись отримати задоволення від самого процесу сходження. Результат – добре, але не забувайте, що життя – це процес подолання себе, пізнання своїх можливостей і отримання нового досвіду. Залиште сумніви і порожні роздуми для пенсії, поки ви молоді – йдіть вперед.

Час нікого не щадить, він не зважає на наші сумніви. Не відпускайте все на самоплив, в ваших руках можливість стати кращою версією себе. Здатися обставинам ви завжди встигнете, але піти назустріч невпевненості, розсміятися в обличчя страхам – це рішення переможця. А ми віримо, ви один з них!

За сайтом flytothesky.ru

Відправте коментар на "Фактори особистісного зростання: 8 способів самомотивації"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.