8 способів звільнити свій розум й повернути контроль над власним життям

З самого народження наш розум починає програмуватися як оточенням, так і суспільством. У міру свого зростання і розвитку ми поступово приходимо до розуміння того, що, виявляється, видалити деякі з цих програм і повернути контроль над власним розумом і свідомістю – це дуже корисно.

Вам абсолютно не потрібно бути людиною, яка чекає загального схвалення. Ваші відносини не повинні стати зразком сценарію для мильних опер. Немає сенсу направляти енергію на безглузді дії, які часто просто відволікають вас від цілей та прагнень. Повірте, ви дійсно можете очистити себе від непотрібного вам мислення і повернути собі душевну рівновагу й здоровий глузд.

Це нелегко, тому що нас усюди оточують спокуси, які підштовхують в сторону створення непотрібних і безглуздих пріоритетів. Вони намагаються повернути нас до нав’язливого споживання й егоїзму, а значить, позбавити власної значущості та емоційної свободи. Прийшов час клацнути перемикачем. Можливо, ці вісім методів допоможуть вам в цьому.

Будьте вибагливі в інформації, яку ви «споживаєте»

Маркетологи по всьому світу відстежують ваші поведінкові моделі, використовуючи вашу особисту інформацію та вивчаючи ваші онлайнові та офлайнові звички для того, щоб підштовхнути вас до придбання товарів компаній, які їх найняли. Якщо ви схильні до імпульсивних і непотрібним покупкам, вони вже давно в курсі про це, вони навіть вирахували процентну частку ймовірності виконання вами тієї або іншої покупки. Вони будуть брати в облогу вас рекламою, поки ваша сила волі не ослабне. Це просто одна з форм контролю над розумом, що практикується щодня і щогодини. Перестаньте залежати від цих мега-корпорацій, приймайте вольові і здорові рішення виключно в ваших інтересах.

Розставте пріоритети ваших бажань з точки зору зовнішньої та внутрішньої стійкості

Коли прийде ваш час померти, ви помрете. Тому дайте собі шанс жити так, як ви того хочете тут і зараз. Життя реально занадто коротке, щоб витрачати масу часу на те, щоб з’ясовувати і переживати про те, що інші люди думають про вас. Якби у них в житті було все в порядку, знайшли б вони час і бажання говорити про вас і даватимуть вам оцінку? Для вас має бути важливо не їхня думка про вас, а ваша думка про себе. Так що не дозволяйте іншим людям заважати вам на вашому шляху! І не дозволяйте цього вашим страхам! Вони існують не для того, щоб лякати вас. Вони існують лише для того, щоб ви навчилися їх долати.

Припиніть тільки хотіти й почніть діяти

Робіть те, що потрібно зробити сьогодні, щоб завтра у вас була можливість займатися тим, чим ви завжди хотіли. Можливо, ви думаєте, що все, що ви повинні хотіти, так це «легке і безтурботне життя». На жаль, не зовсім вірно. Вам слід хотіти прожити життя, яким ви будете пишатися. А для цього потрібно певна праця, не завжди легка. Життя – це можливість зростання і розвитку. Єдиний спосіб для росту і розвитку – це вміння змінюватися. Єдиний спосіб для змін – це навчання і отримання знань. Єдиний спосіб для отримання знань – це зусилля. Єдиний спосіб для докладання зусиль – це наша готовність жити, працювати і боротися з життєвими труднощами.

Виробляйте щоденні правильні дії і звички

Ви – це та людина, яку ви самі створюєте щодня. Ви – це те, як ви проводите свої дні і своє життя. Коли справа доходить до наполегливої ​​роботи для досягнення певної мети (отримання наукового ступеня, організація бізнесу, вибудовування відносин, створення сім’ї тощо), яка вимагає часу, зусиль і ентузіазму, обов’язково задайте собі питання: «Я готовий витрачати на це трохи часу, але чи щодня? »

Подумайте про це. Ми, в кінцевому рахунку, доб’ємося лише того, над чим старанно працюємо. В цьому і полягає сила вироблених щоденних дій і звичок.

Змініть своє сприйняття з негативного на позитивне

Ми можемо нарікати на те, що у трояндових кущів є шипи, або радіти тому, що на колючих кущах виростають троянди. Не дозволяйте негативним факторам впливати на вас. Саме негатив стає або нашої сутністю, або ламає нас. Якщо ви подивіться на речі під іншим кутом, ви зможете побачити, що світ – це сад, а ваша робота полягає в тому, щоб доглядати за садом і вирощувати прекрасні троянди. Тому що, врешті-решт, якість (або вектор спрямованості) вашого сприйняття впливає на якість вашого життя. Тренуйте свій розум на те, щоб бачити позитив та красу в усьому. Позитив – це вибір. Щастя в вашому житті залежить від вибору і напрямки вашого сприйняття.

Припиніть шукати і чекати щось «ідеальне»

Ви недосконалі, як і всі інші люди. І це факт. Так і має бути. Отже, не бійтеся досконалості хоча б тому, що ви їм ніколи не станете. І не чекайте, що інші їм стануть. Ми всі недосконалі істоти зі своїми слабкостями і недоліками, тому не акцентуйте увагу на слабкі сторони інших людей, щоб закрити очі на свої власні. Зрештою, можливо, ви зрозумієте, що так звана ідеальність (особливо в стосунках) – це всього лише чесне визнання недосконалості.

Давайте собі перепочинок

Так, у вас можуть бути свої власні життєві битви та сутички: вам доводиться долати перешкоди, піклуватися про близьких, вирішувати фінансові проблеми і боротися за досягнення цілей. Пам’ятайте: час від часу в житті необхідний перепочинок. Іноді потрібно взяти паузу, і нехай світ ненадовго продовжить своє обертання без вашої присутності. Якщо ви цього не зробите, ви спалите себе і вигорите дотла. Навчіться періодично заповнювати свою енергію, точніше, знайдіть свої власні джерела підзарядки: можливість добре виспатися, виділити час для спілкування з близькими або просто від душі повеселитися. Періодично порушуйте хаос рутини!

Відпустіть своє минуле

Чому люди з небажанням відпускають то, що їх вбиває і руйнує? Відпустити минуле означає прийти до усвідомлення того, що деякі обставини і відносини стали просто частиною вашої історії, а не частиною вашої долі. Ви навіть можете поплакати. Пробачити. Вивчити життєвий урок. Продовжувати рухатися вперед. Нехай ваші сльози будуть лише поливом і підживленням насіння вашого майбутнього щастя. І пам’ятайте: іноді найважче – це не відпустити, а почати все заново. І це нормально. Це новий день. Новий початок. Все і завжди змінюється. І це пройде!

За сайтом flytothesky.ru

Відправте коментар на "8 способів звільнити свій розум й повернути контроль над власним життям"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.