Не має значення, яку мету хтось хоче досягти – здоров’я, грошей, виховання дітей, взаємин чи кар’єри, – є кілька загальних пасток, що утримують їх від досягнення мрії.
Нижче описані 9 найбільш поширених пасток, які можуть перешкодити вам досягти цілей, і стратегії, які допоможуть вам уникнути їх.
Відкладати ваші цілі на «коли-небудь»
Оскільки «коли-небудь» ніколи не настане в календарі, то ви ніколи не закінчите свої завдання, якщо не будете підштовхувати себе. Кращі з намірів не приведуть ні до чого хорошого без календарного плану.
Рішення: Якщо мета важлива для вас, створіть тимчасову шкалу. Навіть якщо ви не можете почати працювати над нею сьогодні, то, принаймні, скажіть собі чітко, коли ви можете впоратися з нею. Незалежно від того, хочете ви звернутися за просуванням по службі, коли ваша дитина піде в школу, або ви плануєте повернутися в коледж, коли досягнете 40, перестаньте використовувати слово «коли-небудь».
Відкладати дії до моменту «коли я буду відчувати, що готовий»
Якщо ви будете чекати готовності, щоб взятися за щось з запалом, швидше за все вам доведеться чекати дуже довго. Малоймовірно, що на вас раптово зійде сплеск натхнення.
Рішення: Спочатку змініть свою поведінку. Іноді емоції змінюються з часом. Почніть щось робити, і у вас з’являться амбіції продовжувати.
Не передбачити важкі часи
Незалежно від того, хочете ви вибратися з боргів або сподіваєтеся скинути вагу, змінитися непросто. Ви зіткнетеся з тим, що деякі дні важчі інших, й важливо розуміти, що попереду чекає нелегка дорога.
Рішення: Подумайте про потенційні підводні камені, з якими ви можете зіткнутися, і розробіть план щодо подолання для того часу, коли вам, можливо, захочеться все кинути. Коли у вас є план, ви відчуваєте себе більш впевнено в готовності продовжувати.
Дивитися на помилки як на провал
Прогрес ніколи не йде по прямій. Але іноді люди думають, що один крок назад означає, що вони повернулися у вихідну точку, і це змушує їх відмовитися від досягнення мети.
Рішення: Визнайте, що іноді ви можете зазнати невдачі. Але замість того, щоб звинуватити себе в повному провалі, використовуйте вашу енергію, щоб створити план й повернутися знову на свій шлях.
Не робити вашу мету пріоритетною
Легко сказати, що ви хочете змінитися, але фактично щось робити – це зовсім інше. Ви повинні вирішити, який пріоритет ви призначите своїй меті. В іншому випадку ваш намір загубиться серед інших щоденних справ.
Рішення: Визначте той один крок, який ви будете робити кожен день, і відзначте це в календарі. Більш ймовірно, що ви підете в спортзал, влаштуєтесь на роботу або витратите годинку на розробку нової бізнес-ідеї, якщо встановите час, аби зробити це.
Недооцінка труднощів
Вибрати нову мету легко, але досягти її складно. Якщо ви будете вважати, що «це не проблема», то можете виявитися не готовим до реальної ситуації.
Рішення: Не плутайте самовпевненість з ментальною силою. Замість того, щоб говорити собі, що це буде легко, нагадайте собі, що вам потрібно ретельно працювати, щоб досягти своїх цілей, незважаючи на ті навички й таланти, якими ви вже володієте.
Кидати, перш ніж побачити результати
Нетерплячість – ворог змін. І в сучасному цифровому світі більшість людей стикається з труднощами по вичікування часу, необхідного для досягнення мети.
Рішення: Те, що ви не можете бачити результати, не означає, що ваші зусилля пропали дарма. Ви повинні домагатися своїх цілей довше, ніж очікували, до того як з’являться серйозні зміни.
Саботувати себе безпосередньо перед фінішною прямою
Страх успіху може стати реальною проблемою. Якщо ви не подбаєте про це, то можете саботувати себе до досягнення мети. Можливо, ви не вірите, що гідні успіху або, може, боїтеся, що хтось збирається відібрати його у вас.
Рішення: Подумайте про минулі цілі, які ви намагалися досягти або про ті, що ви не змогли досягти. Будьте чесними з собою у відношенні почуттів й будьте насторожі щодо попереджувальних знаків, які говорять про те, що ви готові здатися.
Ставити планку дуже високо
Якщо ви дійсно сильно хочете змінити своє життя, вам захочеться встановити планку дуже високо. Якщо ви візьмете на себе занадто багато і почнете занадто швидко, то ви забезпечите собі невдачу.
Рішення: Зайве фокусування на великій меті може сильно пригнічувати. Встановлюйте короткострокові цілі й святкуйте кожен етап на цьому шляху.
За сайтом flytothesky.ru
Відправте коментар на "9 поганих звичок, які можуть перешкодити вам досягти своїх цілей"