Ваші жести розкажуть більше…

Мова жестів – найдавніша в світі, але всерйоз вивченням «боді-ленгвідж» вчені зайнялися лише в 70-х роках ХХ ст. Варто відзначити, що в даній області вченим вдалося досягти значних успіхів: вони навчилися розшифровувати приблизно 1000 безсловесних людських знаків і жестів. Відомо, що приблизно 35% інформації ми отримуємо з словесного спілкування з людиною, зате решта 65% – це жести і міміка, а також тон голосу й інтонації!

Жести є загальними для обох статей, однак є жести окремо специфічні жіночі та чоловічі.

Так, притаманне виключно жінкам поправлення волосся під час розмови з чоловіком вказує на її кокетство, сексуальну зацікавленість в ньому і загравання. Ще один з жіночих «говорінь» сексуальних жестів – прокручування жінкою колечка на пальці або браслета на зап’ясті. Цей жест також свідчить про інтерес і кокетування жінки.

Чоловіки також мимоволі видають сексуальну зацікавленість власними жестами. Наприклад, характерною ознакою інтересу і потягу в розмові з жінкою є дотик чоловіка до своєї краватки, а також його самовпевнена поза з широко поставленими ногами.

Загальною для жінок і чоловіків ознакою щирості можна вважати жестикуляцію долонею, що є відкритою до співрозмовника. Ще один характерний для обох статей жест – схрещені руки на грудях – символізує спробу закритися. Це своєрідна захисна реакція від зовнішнього світу (співрозмовника). Причому, якщо в схрещених руках долоні відкриті – значить людина впевнена в своїй правоті і займає тверду позицію, якщо ж долоні стиснуті в кулак – це прихований знак ворожості. Якщо людина в процесі розмови торкається руками до обличчя (частіше до носа) – це дуже часто є свідченням її неправдивості.

Жести рук є найбільш явними, «балакучими» та цікавими. Так, інтенсивне потирання долонь означає передчуття чогось приємного. «Вказівний перст» є характерним командним жестом
агресивно налаштованої людини.

Дотик рукою до кінчика вуха – знак того, що людина вислухала співрозмовника і тепер хоче сама висловитися. Палець в куточку рота вказує на пригнічений стан й необхідність на підтримку. Прикривання рукою рота під час розмови в деяких випадках вказує на сказану неправду. Закладені за спину руки є свідченням наявності у людини відчуття переваги над іншими. Це так звана «королівська» поза.

Ще один цікавий жест – пальці, складені будиночком. Це жест людини, яка знає, чого вона хоче від життя, впевнена в собі. Коли пальці рук зчеплені – людина бажає приховати своє несхвалення, негативне ставлення до подій і розчарування.

Те, як людина курить, також може розповісти дещо про неї: часте скидання попелу показує, що людина нервує або перебуває в пригніченому стані. Якщо курець випускає струмінь диму вгору, закидаючи голову, він – безсумнівний лідер, який бажає показати перевагу навколишнім. Якщо ж струмінь диму випущений вниз – людина потайна, невпевнена у собі, пригноблена.

Окуляри і те, що з ними роблять, – окрема цікава тема. Якщо окуляри спущені на кінчик носа – це свідчить про приховану або явну агресію.
Дужка окулярів в роті говорить про бажання людини побути наодинці з собою. Протирання окулярів перед промовою свідчить про те, що співрозмовник вимагає уваги до своїх слів.

За сайтом flytothesky.ru

Відправте коментар на "Ваші жести розкажуть більше…"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.