Ваші жести розкажуть більше…

Мова жестів – найдавніша в світі, але всерйоз вивченням «боді-ленгвідж» вчені зайнялися лише в 70-х роках ХХ ст. Варто відзначити, що в даній області вченим вдалося досягти значних успіхів: вони навчилися розшифровувати приблизно 1000 безсловесних людських знаків і жестів. Відомо, що приблизно 35% інформації ми отримуємо з словесного спілкування з людиною, зате решта 65% – це жести і міміка, а також тон голосу й інтонації!

Жести є загальними для обох статей, однак є жести окремо специфічні жіночі та чоловічі.

Так, притаманне виключно жінкам поправлення волосся під час розмови з чоловіком вказує на її кокетство, сексуальну зацікавленість в ньому і загравання. Ще один з жіночих «говорінь» сексуальних жестів – прокручування жінкою колечка на пальці або браслета на зап’ясті. Цей жест також свідчить про інтерес і кокетування жінки.

Чоловіки також мимоволі видають сексуальну зацікавленість власними жестами. Наприклад, характерною ознакою інтересу і потягу в розмові з жінкою є дотик чоловіка до своєї краватки, а також його самовпевнена поза з широко поставленими ногами.

Загальною для жінок і чоловіків ознакою щирості можна вважати жестикуляцію долонею, що є відкритою до співрозмовника. Ще один характерний для обох статей жест – схрещені руки на грудях – символізує спробу закритися. Це своєрідна захисна реакція від зовнішнього світу (співрозмовника). Причому, якщо в схрещених руках долоні відкриті – значить людина впевнена в своїй правоті і займає тверду позицію, якщо ж долоні стиснуті в кулак – це прихований знак ворожості. Якщо людина в процесі розмови торкається руками до обличчя (частіше до носа) – це дуже часто є свідченням її неправдивості.

Жести рук є найбільш явними, «балакучими» та цікавими. Так, інтенсивне потирання долонь означає передчуття чогось приємного. «Вказівний перст» є характерним командним жестом
агресивно налаштованої людини.

Дотик рукою до кінчика вуха – знак того, що людина вислухала співрозмовника і тепер хоче сама висловитися. Палець в куточку рота вказує на пригнічений стан й необхідність на підтримку. Прикривання рукою рота під час розмови в деяких випадках вказує на сказану неправду. Закладені за спину руки є свідченням наявності у людини відчуття переваги над іншими. Це так звана «королівська» поза.

Ще один цікавий жест – пальці, складені будиночком. Це жест людини, яка знає, чого вона хоче від життя, впевнена в собі. Коли пальці рук зчеплені – людина бажає приховати своє несхвалення, негативне ставлення до подій і розчарування.

Те, як людина курить, також може розповісти дещо про неї: часте скидання попелу показує, що людина нервує або перебуває в пригніченому стані. Якщо курець випускає струмінь диму вгору, закидаючи голову, він – безсумнівний лідер, який бажає показати перевагу навколишнім. Якщо ж струмінь диму випущений вниз – людина потайна, невпевнена у собі, пригноблена.

Окуляри і те, що з ними роблять, – окрема цікава тема. Якщо окуляри спущені на кінчик носа – це свідчить про приховану або явну агресію.
Дужка окулярів в роті говорить про бажання людини побути наодинці з собою. Протирання окулярів перед промовою свідчить про те, що співрозмовник вимагає уваги до своїх слів.

За сайтом flytothesky.ru

Оцінка 1Оцінка 2Оцінка 3Оцінка 4Оцінка 5 (2оцін., бали: 3,00 з 5)
Loading...

Відправте коментар на "Ваші жести розкажуть більше…"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.