10 мудрих висловлювань, які завжди підтримають вас у житті

Ми нерідко стикаємося з геніальними цитатами і висловами інших людей, і деякі з них нас надихають й стають словами підтримки та опори. У кожній культурі, в кожній релігії міститься чимало багатовікової мудрості, здатної глибоко зачепити за живе, проникнути в саме серце й мотивувати на зміни в житті. Напевно у кожної людини є свій набір таких висловлювань, які завжди приходять йому на допомогу в скрутну хвилину. Можливо, дані десять цитат теж зможуть стати частиною вашого світосприйняття.

Мета життя – це життя з метою

(Роберт Бернс)

Бувають такі моменти, коли ви втрачаєте цілі та орієнтири і не можете зрозуміти, куди рухатися. Відповідь кожен шукає для себе самостійно. Шотландський поет мав рацію – необхідно прожити своє життя з метою в усіх своїх думках і діях, інакше саме існування людини стає безглуздим.

Коли ви в гніві, що не грішіть…

…Нехай гнів ваш пройде ще до заходу сонця, не залишайте дияволу шансів

(Ефесян 4: 26-27)

При кожному спалаху гніву або роздратування задумайтеся над цими словами. Злість поглинає і знищує нас, адже так легко сказати або зробити що-небудь в запалі, а пізніше про це шкодувати. Вчіться вирішувати проблеми й розбіжності без сварок та скандалів. Пам’ятайте, що відповідальність за свої дії несете ви і тільки ви, тому тримайте себе в руках.

Цинік – людина, яка знає всьому ціну, але нічого не цінує

(Оскар Уайльд)

Спостерігаючи за тим, якими егоїстами і егоцентристами стають люди, важко втриматися і не стати циніком. До речі, в світі все ж чимало самовідданих і добрих людей, які дійсно роблять наше життя кращим. Спробуйте побачити дійсно справжню цінність в таких важливих речах, як любов, дружба, віра і сім’я.

У всьому є своя краса, але її бачить не кожен

(Конфуцій)

Ви напевно знаєте приказку «краса в очах дивиться»? Конфуцій прав: краса присутня скрізь, ми просто її часом не помічаємо. Постарайтеся розглянути цю красу навіть в самих крихітних речах, деталях і вчинках.

Вас не можна змусити відчувати себе гірше без вашої ж на те згоди

(Елеонора Рузвельт)

Ви самі знаєте, як важко ігнорувати образливі слова, особливо від близьких. Поверніться до пункту 2, видихніть і відреагуйте спокійною усмішкою. Ніколи не зациклюйтеся на негативі, це загрожує вам поганим настроєм та депресією.

Доброта – це сонце, в променях якого росте чеснота

(народна мудрість)

Сувора правда полягає в тому, що недобрі люди не можуть бути доброчесними. Доброта походить від любові, а без любові всі добрі справи не приносять користі й просто безглузді.

Подивіться – величезний ліс можна підпалити однієї маленької іскрою

(Яків 3: 5)

Лише одне необережне слово може стати потужною і руйнівною зброєю. Плітки і чутки мають властивість поширюватися подібно до вибуху, поглинаючи людей, які із задоволенням їх слухають, а потім передають далі. Не ставайте причиною, а тим більше посередником в якійсь поганій справі.

Шлях у тисячу “лі” завжди починається з першого кроку

(китайське прислів’я)

Шукаєте мотивацію? Стародавні китайці знали, як її знайти. Просто покладіть чогось початок, зробивши всього лише перший крок. Він завжди найважчий, оскільки спочатку вам потрібно виграти психологічну битву з самим собою.

Досвід є батьком мудрості

(невідомий автор)

Не бійтеся пробувати нові речі та робити помилки, адже мудрості вчаться на досвіді. Якщо хтось не робить помилок, він просто нічого не робить. Визнайте свої промахи, вчіться на них і не рефлексуйте над своїм минулим. Якщо ви програли, це не кінець світу. Програвати теж потрібно вміти.

Хамелеон не злізе з одного дерева, поки не буде впевнений, що попереду інше дерево

(арабське прислів’я)

Якщо ви не впевнені, що нова робота перспективніше нинішньої, не поспішайте звільнятися. Якщо ви не впевнені, що нове місто буде кращим місцем для життя, не поспішайте переїжджати. Іншими словами, гарненько думайте перед кожним вашим діянням.

За сайтом flytothesky.ru

Відправте коментар на "10 мудрих висловлювань, які завжди підтримають вас у житті"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.