4-крокова інструкція по реалістичному досягнення своєї мети: роботи своєї мрії

Прагніть до мети, живіть своєю мрією і робіть те, що любите. Це тисячолітня мантра для щасливого життя та успішної кар’єри. А що робити, якщо ви, припустимо, одержимі пошуками своєї ідеальної роботи? Чи вірите ви в те, що є люди, які люблять кожну хвилину перебування на робочому місці? І чому зараз ми спостерігаємо найменш задоволене покоління працюючих професіоналів?

Реальність пошуку роботи, яку ви любите, полягає в тому, що ідеальної роботи немає. Її не існує. Щоб знайти найкращий для себе варіант, вам потрібно уважно проаналізувати свої навички і визначити ті посади, які вам би, ймовірно, максимально підійшли. Нижче наведені чотири кроки, які допоможуть вам з’ясувати, які аспекти роботи пробуджують ваш ентузіазм, і як ви можете перетворити свою кар’єру в щось, що наближене до вашої мрії.

Перерахуйте, що вам подобається і не подобається

Чесно складіть список речей, які ви вважаєте захоплюючими і мотивуючими, і ще один список речей, які вам не подобаються. Суть в тому, щоб позбутися від емоційного багажу, який виникає разом з питанням про те, чи задоволені ви тим, що робите, чи ні. Багато людей відчувають себе зобов’язаними любити свою роботу, і коли вони цього не відчувають, то це їх пригнічує. Розбийте свої робочі обов’язки на частини і визначте, які з них вам більше до душі.

Замість того щоб понуро міркувати про те, що ви на неправильному шляху або недостатньо захоплені своєю нинішньою роботою, об’єктивно подивіться на своє до неї ставлення. Що викликає у вас ентузіазм, і що знищує його?

Зосередьтеся на плюсах

Замість того щоб постійно мріяти про ідеальну роботу, виробіть більш реалістичний підхід до пошуку вашої мрії: проаналізуйте посади та сфери діяльності, які вам знайомі. Ваша любов до готування не означає, що ви повинні відкрити ресторан. Просто тому, що вам не подобається процес розробки реклами, не означає, що ви повинні стороною обходити рекламні агентства. Найбільша проблема з прагненням до мрії та успіху в тому, що люди схильні на цій підставі робити консервативний вибір або дотримуватися знайомих областей роботи.

Подивіться на список речей, які вам подобаються. Проаналізуйте перераховані пункти й спробуйте знайти в них щось їх об’єднує. Ваші улюблені завдання пов’язані з письменством? Вам подобається та частина роботи, коли ви спілкуєтеся з людьми? Обов’язково продумайте ці моменти й зробіть для себе висновки.

Визначте посади, які вас надихають

Тепер, коли у вас є уявлення про те, що вам подобається, подивіться на свою роль в кожному з цих дій. Ви будете здивовані деякими відкриттями. У архітектора є обов’язки, які перегукуються з роллю веб-розробника. У аудитора і шеф-кухаря може бути щось спільне, а у круп’є й біржового трейдера в посадових інструкціях є схожі вимоги. Як тільки ви перенесете свою перспективу на посади, які вам подобаються, а не на завдання, то ви будете здивовані, скільки можливостей вам доступно.

Ймовірно, ви вже робите якісь речі, які вас надихають. Але, оскільки реальність завжди є сумішшю захоплення і буденності, то ваше ідеалістичне бачення роботи своєї мрії може дещо зміститися.

Зосередьтеся на тому, щоб робити більше те, що вам подобається

Прагнення успішно працювати – це довічне подорож, і в міру того, як ми будемо рости, вчитися і розвиватися професійно, наше бачення кар’єри своєї мрії теж зміниться. Ці кроки не є разовим діянням – їх потрібно робити під час неминучих спадів, які в якийсь момент відчувають всі успішні професіонали.

Ключем до пошуку роботи вашої мрії є постійна оцінка задач, які вам подобаються, і пошук способів зробити так, щоб їх стало більше. Задіюйте свої прагнення і свій ентузіазм, щоб самому направляти свою кар’єру, а не занурюватися в пучину незадоволеності роботою.

Відправте коментар на "4-крокова інструкція по реалістичному досягнення своєї мети: роботи своєї мрії"

Відправте коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.